Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezimiz İstanbul Sarıyer ilçesi Reşitpaşa mahallesinde 1998 yılından bu yana 20 yılı aşkın hemodiyaliz tedavisi tecrübesi ve alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz S.G.K (Ssk- Emekli Sandığı – Bağ-kur) anlaşmalı olup hastalarımızdan hiç bir tedavi, ilaç, araç servisi ve diğer hizmetler için ilave ücret talep edilmemektedir.

Merkezimizde toplam 17+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hasta başı televizyon,gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde yiyecek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Fresenius 4008 B ve Gambro Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur.  Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu  membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.